Panasonic EY3530, EY3795B Ni-MH 15,6 V akku 2000 mAh
calcActive())">
Panasonic EY3530, EY3795B Ni-MH 15,6 V akku 2000 mAh
Panasonic yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Panasonic malleihin:
EY3530FQMKWEY3530NQMKWEY3531FQWKWEY3531NQKWEY3793BEY6431FQKWEY6431NQKWEY6230FQKWEY6230NQKWEY6432GQKWEY6432FQKWEY6432NQKWEY6535NQKWEY6930FQKWEY6930NQKWEY6932GQKWEYC132EYC132NQKWEYC133EYC133NQKWEYC135NQKWEYC136NQKWEY3530EY3530NQKWEY3531EY3531NQWKWEY3793EY3795BEY6431EY6432EY6535GQWEY6931NQKW
In stock
- SKU
- CS-PEZ913PW
39,95 €
34,95 €
Kuvaus / Panasonic EY3530, EY3795B Ni-MH 15,6 V akku 2000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-PEZ913PW |
|---|---|
| EAN | 4894128129998 |
| Mitat | 105.60 x 86.78 x 96.98mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | EY9136B / EY9136 / EY9137 / EY9230 / EY9230B / EY9219 / EY9221 / EY9223 / PA-1564N / PA1562N / EY9225 / EY9227 / EY9229 / EY9231 / EY9233 / EY9235 / EY9237 / EY9239 / EY9231B |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 31.2Wh |
| Jännite | 15,6 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review