Milwaukee M182 Li-ion 18 V akku 3000 mAh
calcActive())">
Milwaukee M182 Li-ion 18 V akku 3000 mAh
Milwaukee yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Milwaukee malleihin: Milwaukee M18 XCTämä akku korvaa ainakin seuraavat Milwaukee alkuperäisakut:48-11-1840
In stock
- SKU
- CS-MKM182PW
79,95 €
Kuvaus / Milwaukee M182 Li-ion 18 V akku 3000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-MKM182PW |
|---|---|
| EAN | 4894128078470 |
| Mitat | 117.24 x 87.88 x 81.09mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 48-11-1830 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 36Wh |
| Jännite | 18 V |
Stocks
Write Your Own Review