Milwaukee M180 Li-ion 18 V akku 4000 mAh
calcActive())">
Milwaukee M180 Li-ion 18 V akku 4000 mAh
Milwaukee yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Milwaukee malleihin: Milwaukee M18 2601 2610 2611 2620 2630 2650 49-24-0171 0880-20Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Milwaukee alkuperäisakut:48-11-1828 2198323
In stock
- SKU
- CS-MKM180PX
116,95 €
Kuvaus / Milwaukee M180 Li-ion 18 V akku 4000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-MKM180PX |
|---|---|
| EAN | 4894128078081 |
| Mitat | 116.71 x 74.71 x 73.78mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 48-11-1828, 2198323 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 72Wh |
| Jännite | 18 V |
Stocks
Write Your Own Review