Milwaukee 720 Ni-MH 7,2 V akku 3300 mAh
calcActive())">
Milwaukee 720 Ni-MH 7,2 V akku 3300 mAh
Milwaukee yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Milwaukee malleihin: Milwaukee PES 7.2TTämä akku korvaa ainakin seuraavat Milwaukee alkuperäisakut:BS2E7.2T
In stock
- SKU
- CS-MKE720PX
42,95 €
Kuvaus / Milwaukee 720 Ni-MH 7,2 V akku 3300 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-MKE720PX |
|---|---|
| EAN | 4894128074427 |
| Mitat | 67.15 x 79.78 x 62.00mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | BS2E7.2T |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 23.76Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review