Milwaukee 535 Ni-MH 9,6 V akku 3300 mAh
calcActive())">
Milwaukee 535 Ni-MH 9,6 V akku 3300 mAh
Milwaukee yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Milwaukee malleihin: Milwaukee B9.6 BX9.6 BXS9.6 MX9.6Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Milwaukee alkuperäisakut:4 932 353 638 4 932 366 429
In stock
- SKU
- CS-MKE535PX
49,95 €
40,95 €
Kuvaus / Milwaukee 535 Ni-MH 9,6 V akku 3300 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-MKE535PX |
|---|---|
| EAN | 4894128074465 |
| Mitat | 103.00 x 63.00 x 67.00mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 4 932 353 638 / 4 932 366 429 / B9.6 / BX9.6 / BXS9.6 / MX9.6 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 31.68Wh |
| Jännite | 9,6 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review