Milwaukee 200 Ni-MH 2,4 V akku 1500 mAh
calcActive())">
Milwaukee 200 Ni-MH 2,4 V akku 1500 mAh
Milwaukee yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Milwaukee malleihin: Milwaukee 6550-20 JAN-38 JAN-39 JAN-46 JUN-39 JUN-45 JUN-46 6538-1 6539-1 6539-6
6545-6 6546-1 6546-6Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Milwaukee alkuperäisakut:48-11-0100
In stock
- SKU
- CS-MKE200PW
24,95 €
Kuvaus / Milwaukee 200 Ni-MH 2,4 V akku 1500 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-MKE200PW |
|---|---|
| EAN | 4894128059875 |
| Mitat | 96.60 x 38.76 x 38.76mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 48-11-0100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 3.6Wh |
| Jännite | 2,4 V |
Stocks
Write Your Own Review