Milwaukee 180 Ni-MH 18 V akku 3000 mAh
calcActive())">
Milwaukee 180 Ni-MH 18 V akku 3000 mAh
Milwaukee yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Milwaukee malleihin: Milwaukee 0521-20 0521-21 0521-22 0522-20 0522-21 0522-22 0522-24 0522-25 0522-52 0523-20 0523-22 0524-20 0524-22 0524-24 0524-52 0622-20 0622-24 0624-20 0624-24 0625-20 0625-24 0627-20 0627-24 0628-24 0629-24 0780-20 0880-20 0901-24 0901-28 0902-24 0902-28 0903-28 0904-28 0912-29 0923-25 0923-29 1109-20 1109-21 1109-24 1109-52 3109-21 3109-24 49-24-0160 5361-20 5361-21 5361-24 5361-52 6310-20 6310-22 6320-20 6320-21 6320-22 6320-24 6514-20 6514-21 6515-20 6515-21 6515-22 6515-23 6515-27 6515-52 6515-99 9078-20 9078-22 9079-20 9079-22 9079-23 9099-20 9099-23 LokTor H 18 LokTor P 18 TX LOKTOR P 18 TXC LokTor S 18 PX LokTor S 18 TX LOKTOR S 18 TXC PIW 18 PMS 18 PSH 18 PSH 18X PWS 18Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Milwaukee alkuperäisakut:48-11-2200 48-11-2230 48-11-2232
In stock
- SKU
- CS-MKE180PX
69,95 €
Kuvaus / Milwaukee 180 Ni-MH 18 V akku 3000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-MKE180PX |
|---|---|
| EAN | 4894128056027 |
| Mitat | 136.30 x 83.10 x 69.50mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | B 18 / BXL 18 / BXS 18 / MX 18 / MXM 18 / MXS 18 / ATLAS COPCO:B 18 / BX 18 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 54Wh |
| Jännite | 18 V |
Stocks
Write Your Own Review