Milwaukee V280 0721-20, 0721-21, 0726-22 akku 6000mAh
calcActive())">
Milwaukee V280 0721-20, 0721-21, 0726-22 akku 6000mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Milwaukee työkalujen kanssa:
In stock
- SKU
- CS-MKV280PH
149,95 €
Kuvaus / Milwaukee V280 0721-20, 0721-21, 0726-22 akku 6000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi työkalujen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
More Information
| SKU | CS-MKV280PH |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128148999 |
| Korvaa | 0700 956 730 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 168Wh |
| Mitat | 133.00 x 79.60 x 82.40mm |
| Jännite | 28 V |
Stocks
Write Your Own Review