Metabo BSZ 18 Li-ion 18 V akku 2100 mAh
calcActive())">
Metabo BSZ 18 Li-ion 18 V akku 2100 mAh
Metabo yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Metabo malleihin: Metabo BSZ 18 BSZ 18 Impuls BSZ18 Impuls Li BSZ 18 Impuls Li PowerKSAP18LiTämä akku korvaa ainakin seuraavat Metabo alkuperäisakut:625484
In stock
- SKU
- CS-MTX484PW
59,95 €
Kuvaus / Metabo BSZ 18 Li-ion 18 V akku 2100 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-MTX484PW |
|---|---|
| EAN | 4894128074397 |
| Mitat | 153.05 x 74.50 x 113.00mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 6.25484 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 37.8Wh |
| Jännite | 18 V |
Stocks
Write Your Own Review