Metabo BS 14.4 LTX Impuls Li-ion 18 V akku 3000 mAh
calcActive())">
Metabo BS 14.4 LTX Impuls Li-ion 18 V akku 3000 mAh
Metabo yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Metabo malleihin: Metabo BS18 LT BS18 LTX SB18 LT SB18 LTX SSD18 LT SSD18 LTX SSW18 LT SSW18 LTX ASE18 LTX KSA18 LTX STA18 W18LTX BHA18 LT BHA LTXTämä akku korvaa ainakin seuraavat Metabo alkuperäisakut:6.25457 625457000
In stock
- SKU
- CS-MTK570PW
99,95 €
Kuvaus / Metabo BS 14.4 LTX Impuls Li-ion 18 V akku 3000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-MTK570PW |
|---|---|
| EAN | 4894128078463 |
| Mitat | 121.26 x 80.00 x 66.00mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 6.25457, 625457000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 54Wh |
| Jännite | 18 V |
Stocks
Write Your Own Review