Metabo BS 12 SP, BSZ 12, BSZ 12 Impuls Työkalun Akku 4000mAh
calcActive())">
Metabo BS 12 SP, BSZ 12, BSZ 12 Impuls Työkalun Akku 4000mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Metabo akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
BS 12 SP BSZ 12 BSZ 12 Impuls BSZ 12 Premium BZ 12 SP SSP 12 ULA9.6-18Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Metabo akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:6.25486
In stock
- SKU
- CS-MTP121PX
59,95 €
Kuvaus / Metabo BS 12 SP, BSZ 12, BSZ 12 Impuls Työkalun Akku 4000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-MTP121PX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128105619 |
| Mitat | 107.10 x 74.75 x 113.05mm |
| Korvaa | 6.25486 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 48Wh |
| Jännite | 12 V |
Stocks
Write Your Own Review