Metabo BS 12 Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
calcActive())">
Metabo BS 12 Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
Metabo yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Metabo malleihin: Metabo BS 12 SP BSZ 12 BSZ 12 Impuls BSZ 12 Premium BZ 12 SP SSP 12 ULA9.6-18 Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Metabo alkuperäisakut:6.25473 6.02151.50
In stock
- SKU
- CS-MTX625PX
59,95 €
49,95 €
Kuvaus / Metabo BS 12 Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-MTX625PX |
|---|---|
| EAN | 4894128074311 |
| Mitat | 107.25 x 74.80 x 111.40mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 6.25473 / 6.02151.50 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 39.6Wh |
| Jännite | 12 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review