Makita 6722DW Ni-MH 4,8 V akku 2000 mAh
calcActive())">
Makita 6722DW Ni-MH 4,8 V akku 2000 mAh
Makita yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Makita malleihin:
6722DW 6723DW 6722D
In stock
- SKU
- CS-MKT672PW
22,95 €
19,95 €
Kuvaus / Makita 6722DW Ni-MH 4,8 V akku 2000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-MKT672PW |
|---|---|
| EAN | 4894128080701 |
| Mitat | 50.86 x 28.96 x 28.96mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | TL00000012 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 9.6Wh |
| Jännite | 4,8 V |
Stocks
Write Your Own Review