Makita 409 Ni-MH 9,6 V akku 1500 mAh
calcActive())">
Makita 409 Ni-MH 9,6 V akku 1500 mAh
Makita yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Makita malleihin: Makita 4093D 4190DB 4190DWD 6095D 6095DQ* 6095DWBE 6095DWDE 6095DWL-2 6096D 6096DWBE DA391D DA391DWB DA391DWD ML902 Flashlight UM1690D UM1691D Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Makita alkuperäisakut:193889-4 9033 9034
In stock
- SKU
- CS-MKT409PW
37,95 €
33,95 €
Kuvaus / Makita 409 Ni-MH 9,6 V akku 1500 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-MKT409PW |
|---|---|
| EAN | 4894128054726 |
| Mitat | 182.20 x 48.80 x 30.70mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 193889-4 / 9033 / 9034 / 191681-2 / 192533-0 / 632007-4 / 9000 / 9001 / 9002 / 9600 / 193890-9 / 192696-2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 14.4Wh |
| Jännite | 9,6 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review