Makita 125 Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
calcActive())">
Makita 125 Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
Makita yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Makita malleihin: BFH120F BFL081F BFL121F BFL200F BFT081F BFT123F BTW121 BFH040 BFH040 BFH040F BFH090 BFH090 BFH090F BTD120 BTD120 BTD120SA BTD120SAE BTW120 BTW120 BTW120SA BTW120SAE TD122 TD122D TD122DRASP TD122DRAX TD122DRJSP TD122DRJX TD123 TD123D TD123DRAX TD123DRJX TD123DRJXR TD123DRJXY TD124 TD124D TD124DRJX TW120 TW120D TW120DRJX KS520D SC100D CH200D ML125 ML126Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Makita alkuperäisakut:193346-2 193349-6 BH1220BH1220B BH1220CBH1233 BH1233B BH1233C
In stock
- SKU
- CS-MKT125PW
43,95 €
36,95 €
Kuvaus / Makita 125 Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-MKT125PW |
|---|---|
| EAN | 4894128063070 |
| Mitat | 92.67 x 73.45 x 94.64mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 193346-2 / 193349-6 / BH1220 / BH1220B / BH1220C / BH1233 / BH1233B / BH1233C |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 18Wh |
| Jännite | 12 V |
Stocks
Write Your Own Review