Makita 102 Ni-MH 4,8 V akku 3000 mAh
calcActive())">
Makita 102 Ni-MH 4,8 V akku 3000 mAh
Makita yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Makita malleihin: 6041D 6041DW 6043D 6043DWKTämä akku korvaa ainakin seuraavat Makita alkuperäisakut:678102-6
In stock
- SKU
- CS-MKT102PX
26,95 €
Kuvaus / Makita 102 Ni-MH 4,8 V akku 3000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-MKT102PX |
|---|---|
| EAN | 4894128057963 |
| Mitat | 87.10 x 45.56 x 22.74mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 678102-6 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 14.4Wh |
| Jännite | 4,8 V |
Stocks
Write Your Own Review