Hitachi EB1820 Ni-MH 18 V akku 3000 mAh
calcActive())">
Hitachi EB1820 Ni-MH 18 V akku 3000 mAh
Hitachi yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Hitachi malleihin: C 18DL C 18DLX C 18DMR C 6DC C 6DD CJ 18DL CJ 18DLX CR 18DL CR 18DLX CR 18DMR CR 18DV CR18DL DH 18DL DH 18DLX DS 18DFL DS 18DFLG DS 18DL DS 18DMR DS 18DVB DS 18DVB2 DS 18DVB2K DS 18DVF3 DS18DFL DS18DFLPC DS18DL DV 18DCL DV 18DL DV 18DMR DV 18DV DV 18DVKS DV18DCL DV18DL DV18DVC DV18DVL G 18DL G 18DLX G18DL KC 18DA RB 18DL UB 18D UB 18DL WH 18DFL WH 18DL WH 18DMR WR 18DL WR 18DMR Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Hitachi alkuperäisakut:EB 1812S EB 1814SL EB 1820L EB 1824L EB 1826HL EB 1830H EB 1830HL EB 18B EB 18B EB1820
In stock
- SKU
- CS-HTB812PW
59,95 €
Kuvaus / Hitachi EB1820 Ni-MH 18 V akku 3000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HTB812PW |
|---|---|
| EAN | 4894128043522 |
| Mitat | 124.64 x 76.85 x 107.03mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | EB 1812S / EB 1814SL / EB 1820L / EB 1824L / EB 1826HL / EB 1830H / EB 1830HL / EB 18B / EB1820 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 54Wh |
| Jännite | 18 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review