Hitachi DN10DSA, DN10DTA, DN10DVA Työkalun Akku
calcActive())">
Hitachi DN10DSA, DN10DTA, DN10DVA Työkalun Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Hitachi akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
DN10DSA DN10DTA DN10DVATämä akku korvaa ainakin seuraavat Hitachi akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:BCC715 EB7 EB712S
In stock
- SKU
- CS-HTB715PX
30,95 €
25,95 €
Kuvaus / Hitachi DN10DSA, DN10DTA, DN10DVA Työkalun Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HTB715PX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098577 |
| Mitat | 98.00 x 67.00 x 56.00mm |
| Korvaa | BCC715 / EB7 / EB712S / EB714S / EB7G / EB7S |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 21.6Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review