Hitachi DH 36DAL, DH36DL Työkalun Akku
calcActive())">
Hitachi DH 36DAL, DH36DL Työkalun Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Hitachi akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
DH 36DAL DH36DLTämä akku korvaa ainakin seuraavat Hitachi akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:328036 BSL 3626
In stock
- SKU
- CS-HTB360PX
107,95 €
Kuvaus / Hitachi DH 36DAL, DH36DL Työkalun Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HTB360PX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128113546 |
| Mitat | 130.50 x 93.40 x 116.00mm |
| Korvaa | BSL 3626 / 328036 / BSL 3636 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 180Wh |
| Jännite | 36 V |
Stocks
Write Your Own Review