Hitachi BSL 3626 Li-ion 36 V akku 3000 mAh
calcActive())">
Hitachi BSL 3626 Li-ion 36 V akku 3000 mAh
Hitachi yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Hitachi malleihin: 36DAL DH 36DL
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Hitachi alkuperäisakut:BSL 3626 328036
In stock
- SKU
- CS-HTB362PW
165,95 €
139,95 €
Kuvaus / Hitachi BSL 3626 Li-ion 36 V akku 3000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HTB362PW |
|---|---|
| EAN | 4894128078364 |
| Mitat | 130.50 x 93.40 x 116.45mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | BSL 3626 / 328036 / BSL 3636 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 108Wh |
| Jännite | 36 V |
Stocks
Write Your Own Review