Hitachi BSL 1830 Li-ion 18 V akku 1500 mAh
calcActive())">
Hitachi BSL 1830 Li-ion 18 V akku 1500 mAh
Hitachi yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Hitachi malleihin: DV 18DBL DH 18DSL DS 18DBL DS 18DSAL C 18DSL2 C 18DSL CJ 18DSL CR 18DSL G 18DSL R 18DSL RB 18DSL WH 18DSL WH 18DSAL WR 18DSHL WM 18DBL WR 18DBDL UB 18DAL UB 18DSL FCG 18DL FCG 18DALTämä akku korvaa ainakin seuraavat Hitachi alkuperäisakut:BSL 1830 33055 330067 330068 330139 BSL 1815X
In stock
- SKU
- CS-HTB830PW
59,95 €
40,95 €
Kuvaus / Hitachi BSL 1830 Li-ion 18 V akku 1500 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HTB830PW |
|---|---|
| EAN | 4894128063155 |
| Mitat | 96.20 x 80.50 x 60.50mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | BSL 1830 / 33055 / 330067 / 330068 / 330139 / BSL 1815X |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 27Wh |
| Jännite | 18 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review