Hitachi B920 Ni-MH 9,6 V akku 3000 mAh
calcActive())">
Hitachi B920 Ni-MH 9,6 V akku 3000 mAh
Hitachi yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Hitachi malleihin: CK 12D CK 12DY CL 10D D 10D D 10DD D 10DF D 10DF2 D 10DG D 10DH D 10DJ D 10K-2 DN 10DY DS 10DT DS 10DV DS 10DV2 DS 10DVC DS 9DM DS 9DM2 DS 9DVA DS 9DVB DS 9DVB2 DS 9DVF DS 9DVF2 DS 9DVF3 FCH 30D2 FDS 9DVA FDS 9DVC UB 12D UB 12DL UB 2D UB 3D UB 5D UT 6D
VH 8DYA WH 8D1 WH 8DB2 WH 8DC WH 8DC2 WH 8DH WH 8DYA WH 9DM WH 9DM2 WH 9DMR WR 8DH WR 9DM WR 9DM2 WR 9DMR Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Hitachi alkuperäisakut:B3 EB 920HS EB 920RS EB 926H EB 930H EB 930R EB 9H EB9 EB912S EB914 EB914S EB924 EB9B EB9G EB9M EB9S FEB9S
In stock
- SKU
- CS-HTB920PX
49,95 €
43,95 €
Kuvaus / Hitachi B920 Ni-MH 9,6 V akku 3000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HTB920PX |
|---|---|
| EAN | 4894128056003 |
| Mitat | 90.70 x 72.70 x 70.00mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | B3 / EB 920HS / EB 920RS / EB 926H / EB 930H / EB 930R / EB 9H / EB9 / EB912S / EB914 / EB914S / EB924 / EB9B / EB9G / EB9M / EB9S / FEB9S |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 28.8Wh |
| Jännite | 9,6 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review