HILTI TE6-A Li, TE6-A36, WSR36-A Työkalun Akku
calcActive())">
HILTI TE6-A Li, TE6-A36, WSR36-A Työkalun Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HILTI akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
TE6-A Li TE6-A36 WSR36-ATämä akku korvaa ainakin seuraavat HILTI akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:2203932 418009 B36
In stock
- SKU
- CS-HFA360PW
95,95 €
Kuvaus / HILTI TE6-A Li, TE6-A36, WSR36-A Työkalun Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HFA360PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128105527 |
| Mitat | 153.00 x 93.50 x 81.10mm |
| Korvaa | B36 / 2203932 / 418009 / B36V |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 108Wh |
| Jännite | 36 V |
Stocks
Write Your Own Review