HILTI SFB105, SF100A Ni-MH 9.6V akku 3300 mAh
calcActive())">
HILTI SFB105, SF100A Ni-MH 9.6V akku 3300 mAh
Hilti yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Hilti malleihin: HILTI SFB105 SF100ATämä akku korvaa ainakin seuraavat Hilti alkuperäisakut:SBP10
In stock
- SKU
- CS-HFB100PX
59,95 €
Kuvaus / HILTI SFB105, SF100A Ni-MH 9.6V akku 3300 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HFB100PX |
|---|---|
| EAN | 4894128074571 |
| Mitat | 98.33 x 99.27 x 61.79mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | SBP10 / 265605 / 315078 / 334584 / SPB105 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 31.68Wh |
| Jännite | 9,6 V |
Stocks
Write Your Own Review