Festool BPS12 Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
calcActive())">
Festool BPS12 Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
Festool yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Festool malleihin: Festool C12 C12LI 564247 497019 498338 T12+3 498336 398338 498338 Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Festool alkuperäisakut:BPS12C BPS12 BPS12S
In stock
- SKU
- CS-FTC120PW
47,95 €
37,95 €
Kuvaus / Festool BPS12 Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-FTC120PW |
|---|---|
| EAN | 4894128074779 |
| Mitat | 124.50 x 61.00 x 61.90mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | BPS12C / BPS12 / BPS12S |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 25.2Wh |
| Jännite | 12 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review