Festool BPH12T Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
calcActive())">
Festool BPH12T Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
Festool yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Festool malleihin: Festool TDD12 TDD12FX TDD12ES TDD12MHTämä akku korvaa ainakin seuraavat Festool alkuperäisakut:BPH12T BPH12 TBP12 489 003 490 021
In stock
- SKU
- CS-FTD120PX
59,95 €
Kuvaus / Festool BPH12T Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-FTD120PX |
|---|---|
| EAN | 4894128074762 |
| Mitat | 105.40 x 72.45 x 62.10mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | BPH12T / BPH12 / TBP12 / 489 003 / 490 021 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 39.6Wh |
| Jännite | 12 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
5 units available |
|---|
Write Your Own Review