Philips HS8420 akku 650mAh/2.41Wh
calcActive())">
Philips HS8420 akku 650mAh/2.41Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Philips Hiustenleikkurin / shaverin kanssa:
In stock
- SKU
- CS-PHS842SL
17,95 €
Kuvaus / Philips HS8420 akku 650mAh/2.41Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi Hiustenleikkurin / shaverin tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset…
More Information
| SKU | CS-PHS842SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128075349 |
| Korvaa | US14430VR / KR112RRL |
| Kapasiteetti (mAh) | 650mAh / 2.41Wh |
| Mitat | 43.10 x 14.40 x 14.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review