Philips CEPTF, SBC-EB3655, SBC-SC368 Itkuhälyttimen Akku
calcActive())">
Philips CEPTF, SBC-EB3655, SBC-SC368 Itkuhälyttimen Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Philips itkuhälyttimien kanssa:
CEPTF SBC-EB3655 SBC-SC368Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Philips itkuhälyttimien alkuperäisakut:MT700D02C099
In stock
- SKU
- CS-PHC400MB
18,95 €
Kuvaus / Philips CEPTF, SBC-EB3655, SBC-SC368 Itkuhälyttimen Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-PHC400MB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128049036 |
| Mitat | 45.49 x 31.62 x 10.55mm |
| Korvaa | MT700D02C099 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.52Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review