Philips CE0682, CE06821, MBF8020 Itkuhälyttimen Akku
calcActive())">
Philips CE0682, CE06821, MBF8020 Itkuhälyttimen Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Philips itkuhälyttimien kanssa:
CE0682 CE06821 MBF8020Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Philips itkuhälyttimien alkuperäisakut:301098
In stock
- SKU
- CS-PH0682MB
19,95 €
Kuvaus / Philips CE0682, CE06821, MBF8020 Itkuhälyttimen Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-PH0682MB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128037491 |
| Mitat | 44.00 x 40.00 x 9.00mm |
| Korvaa | 301098 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 3.36Wh |
| Jännite | 4,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review