Philips AVENT SCD600, AVENT SCD600/00, AVENT SCD600/10 akku 1050mAh
calcActive())">
Philips AVENT SCD600, AVENT SCD600/00, AVENT SCD600/10 akku 1050mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien itkuhälyttimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-PHD600MB
16,95 €
14,95 €
Kuvaus / Philips AVENT SCD600, AVENT SCD600/00, AVENT SCD600/10 akku 1050mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi itkuhälyttimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-PHD600MB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128057192 |
| Korvaa | WLW523450 ERA |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Mitat | 52.00 x 32.00 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review