Philips Avent SCD 468/84-R, SBC-EB4880 A1507 Itkuhälyttimen Akku
calcActive())">
Philips Avent SCD 468/84-R, SBC-EB4880 A1507 Itkuhälyttimen Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Philips itkuhälyttimien kanssa:
Avent SCD 468/84-R SBC-EB4880 A1507Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Philips itkuhälyttimien alkuperäisakut:MT700D04CX51
In stock
- SKU
- CS-PHC507MB
19,95 €
Kuvaus / Philips Avent SCD 468/84-R, SBC-EB4880 A1507 Itkuhälyttimen Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-PHC507MB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128052203 |
| Mitat | 46.63 x 41.74 x 10.64mm |
| Korvaa | MT700D04CX51 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 3.36Wh |
| Jännite | 4,8 V |
Stocks
Write Your Own Review