Philips Avent Eco SCD535 DECT, Avent SCD530, Avent SCD535 Itkuhälyttimen Akku
calcActive())">
Philips Avent Eco SCD535 DECT, Avent SCD530, Avent SCD535 Itkuhälyttimen Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Philips itkuhälyttimien kanssa:
Avent Eco SCD535 DECT Avent SCD530 Avent SCD535Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Philips itkuhälyttimien alkuperäisakut:BYD001743 BYD006649
In stock
- SKU
- CS-PHD530MB
19,95 €
Kuvaus / Philips Avent Eco SCD535 DECT, Avent SCD530, Avent SCD535 Itkuhälyttimen Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-PHD530MB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128057215 |
| Mitat | 56.00 x 34.50 x 5.00mm |
| Korvaa | LI-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review