Petzl taskulampun E36NAO / Nao yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Petzl taskulampun E36NAO / Nao yhteensopiva akku 2600mAh
Petzl taskulampun yhteensopiva akku – sopivat laitemallitE36NAO Nao Nao+ Stirnlampen NeoKorvattavat Petzl taskulampun alkuperäisakutICR18650-35
In stock
- SKU
- CS-PTE360FT
14,95 €
12,95 €
Kuvaus / Petzl taskulampun E36NAO / Nao yhteensopiva akku 2600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Petzl taskulampun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
More Information
| SKU | CS-PTE360FT |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128212294 |
| Korvaa | ICR18650-35 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.62Wh |
| Mitat | 68.00 x 18.50 x 18.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review