Petsafe koirapannan Deluxe Little Dog Spray Bark C / PBC00-10782 yhteensopiva akku 150mAh
calcActive())">
Petsafe koirapannan Deluxe Little Dog Spray Bark C / PBC00-10782 yhteensopiva akku 150mAh
Petsafe koirapannan yhteensopiva akku – sopivat laitemallitDeluxe Little Dog Spray Bark C PBC00-10782 PBC00-11047 PBC00-11283 PBC00-12724 PBC00-12725 PBC00-12726 PBC00-12789 PBC23-10931 PBC23-10932 PCF-1000-20 PCF-275-19 PDT00-10867 PIG00-10773 PIG00-10778 PIG00-11006 PIG00-11007 PIG19-11042 PIG20-11041 PIG22-11849 PIG22-11850 PIG22-11868 PIG22-11869Korvattavat Petsafe koirapannan alkuperäisakutRFA-188
In stock
- SKU
- CS-PRF880SL
22,95 €
Kuvaus / Petsafe koirapannan Deluxe Little Dog Spray Bark C / PBC00-10782 yhteensopiva akku 150mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Petsafe koirapannan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
More Information
| SKU | CS-PRF880SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-MnO2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128134183 |
| Korvaa | RFA-188 |
| Kapasiteetti (mAh) | 150mAh / 0.45Wh |
| Mitat | 17.30 x 17.30 x 15.78mm |
| Jännite | 3 V |
Stocks
Write Your Own Review