Pentax D-LI106 akku - 1000 mAh
calcActive())">
Pentax D-LI106 akku - 1000 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Pentax kameroiden kanssa:
Optio W90 Optio X90 MX-1 Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Pentax alkuperäisakut:D-LI106
In stock
- SKU
- CS-DLI106MC
13,95 €
Kuvaus / Pentax D-LI106 akku - 1000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-DLI106MC |
|---|---|
| EAN | 4894128034209 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 40.20 x 35.30 x 9.60mm |
| Korvaa | NCA-K/102 / LB-080 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review