Pentair älykodin IntelliTouch / MobileTouch II versio 2 yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
Pentair älykodin IntelliTouch / MobileTouch II versio 2 yhteensopiva akku 2200mAh
Pentair älykodin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitIntelliTouch MobileTouch II 4249AKorvattavat Pentair älykodin alkuperäisakut520815Z
In stock
- SKU
- CS-PMT249SL
22,95 €
Kuvaus / Pentair älykodin IntelliTouch / MobileTouch II versio 2 yhteensopiva akku 2200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Pentair älykodin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
More Information
| SKU | CS-PMT249SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128177852 |
| Korvaa | 520815Z |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 16.28Wh |
| Mitat | 68.70 x 51.00 x 9.40mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review