Pellenc AP25 akku 3000mAh
calcActive())">
Pellenc AP25 akku 3000mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Pellenc puutarhatyökalujen kanssa:
In stock
- SKU
- CS-PLP250PW
34,95 €
Kuvaus / Pellenc AP25 akku 3000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi puutarhatyökalujen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvalli…
More Information
| SKU | CS-PLP250PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128122524 |
| Korvaa | AP25 / 29 101621 / 29101621 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 21.6Wh |
| Mitat | 66.40 x 44.40 x 43.30mm |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review