Pelican taskulampun 3315R / 3315R-RA yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Pelican taskulampun 3315R / 3315R-RA yhteensopiva akku 1800mAh
Pelican taskulampun yhteensopiva akku – sopivat laitemallit3315R 3315R-RAKorvattavat Pelican taskulampun alkuperäisakut3319 03315R-3010-000 03315R-6000-56
In stock
- SKU
- CS-FEL331FT
15,95 €
Kuvaus / Pelican taskulampun 3315R / 3315R-RA yhteensopiva akku 1800mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Pelican taskulampun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
More Information
| SKU | CS-FEL331FT |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,2 V |
| Kennotyyppi uusi | LiFePO4 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128181651 |
| Korvaa | 3315RZ0 / 03315R-3020-001E / 03315R-6000-000-54 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 5.76Wh |
| Mitat | 78.90 x 18.60 x 18.60mm |
Stocks
Write Your Own Review