Pelican M9 Taskulampun Akku
calcActive())">
Pelican M9 Taskulampun Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Pelican taskulamppujen kanssa:
M9Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Pelican taskulamppujen alkuperäisakut:
In stock
- SKU
- CS-SLX175FT
23,95 €
20,95 €
Kuvaus / Pelican M9 Taskulampun Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-SLX175FT |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128075066 |
| Mitat | 129.30 x 23.25 x 23.25mm |
| Korvaa | 75175 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.48Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review