Pelican 8050, 8060 Taskulampun Akku
calcActive())">
Pelican 8050, 8060 Taskulampun Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Pelican taskulamppujen kanssa:
8050 8060Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Pelican taskulamppujen alkuperäisakut:8063-301-000 8069
In stock
- SKU
- CS-PEL069FT
30,95 €
23,95 €
Kuvaus / Pelican 8050, 8060 Taskulampun Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-PEL069FT |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128075059 |
| Mitat | 197.25 x 26.80 x 26.80mm |
| Korvaa | 8063-301-000, 8069 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4600mAh / 22.08Wh |
| Jännite | 4,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review