Parrot kaukosäädinten Bebop 2 Skycontroller 2 P2 / SkyController 2 HD Power Editi yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Parrot kaukosäädinten Bebop 2 Skycontroller 2 P2 / SkyController 2 HD Power Editi yhteensopiva akku 2600mAh
Parrot kaukosäädinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitBebop 2 Skycontroller 2 P2 SkyController 2 HD Power EditiKorvattavat Parrot kaukosäädinten alkuperäisakutMCBAT00014
In stock
- SKU
- CS-PAS200RX
18,95 €
16,95 €
Kuvaus / Parrot kaukosäädinten Bebop 2 Skycontroller 2 P2 / SkyController 2 HD Power Editi yhteensopiva akku 2600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Parrot kaukosäädinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
More Information
| SKU | CS-PAS200RX |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128151159 |
| Korvaa | MCBAT00014 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.62Wh |
| Mitat | 71.30 x 18.80 x 18.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review