Panasonic VW-VBY100 akku 8503 mAh
calcActive())">
Panasonic VW-VBY100 akku 8503 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
HC-V110, HC-V110G, HC-V110GKTämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic kameran alkuperäisakut:VW-VBY100
In stock
- SKU
- CS-HCV110MC
16,95 €
Kuvaus / Panasonic VW-VBY100 akku 8503 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-HCV110MC |
|---|---|
| EAN | 4894128080473 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 42.95 x 30.39 x 14.39mm |
| Korvaa | VW-VBY100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 3.15Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review