Panasonic VW-VBG130, VWVBG130, VW-VBG130-K yhteensopiva akku 1320 mAh - Uusi versio
calcActive())">
Panasonic VW-VBG130, VWVBG130, VW-VBG130-K yhteensopiva akku 1320 mAh - Uusi versio
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
HDC-SD9 HDC-HS9 HDC-SD5 HDC-SD1 HDC-SX5 SDR-H60 SDR-H40 SDR-H50 SDR-H41 SDR-H200 SDR-H280 SDR-H18 VDR-D310 VDR-D50 VDR-D51 VDR-D230 VDR-D220 VDR-D210 PV-GS500 PV-GS320 PV-GS85 PV-GS83 PV-GS90 PV-GS80 PV-GS320 NV-GS330 NV-GS500 HDC-SD100 NV-GS330 NV-GS500 HDC-HS100 SD100 GS98GK H48 H288GK H68GK SS100 HDC-SD600 HDC-SDT750Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:VW-VBG130 VW-VBG130-K VW-VBG130E1K
In stock
- SKU
- CS-VBG130
28,95 €
Kuvaus / Panasonic VW-VBG130, VWVBG130, VW-VBG130-K yhteensopiva akku 1320 mAh - Uusi versio
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-VBG130 |
|---|---|
| EAN | 4894128034605 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 41.20 x 35.80 x 24.85mm |
| Korvaa | VW-VBG130 / VW-VBG130-K / DMW-BLA13 / DMW-BLA13A / DMW-BLA13AE / DMW-BLA13E8 |
| Väri | Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 1320mAh / 9.77Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review