Panasonic VW-VBD815 yhteensopiva akku 6000 mAh
calcActive())">
Panasonic VW-VBD815 yhteensopiva akku 6000 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
NV-DX100Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:VW-VBD815
In stock
- SKU
- CS-SVBD815
59,95 €
Kuvaus / Panasonic VW-VBD815 yhteensopiva akku 6000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-SVBD815 |
|---|---|
| EAN | 4894128003960 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 70.44 x 57.99 x 38.26mm |
| Korvaa | VW-VBD815 |
| Väri | Tumman Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 44.4Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review