Panasonic VBS10E, HHR-V211, HHR-V212, NV-A3, NVA3, P-V211, P-V212, VSB-0190, VSB-0200, VW-VBH10E, VW-VBS10, VW-VBS10E, VW-VBS20, VW-VBS20E yhteensopiva akku 1200 mAh
calcActive())">
Panasonic VBS10E, HHR-V211, HHR-V212, NV-A3, NVA3, P-V211, P-V212, VSB-0190, VSB-0200, VW-VBH10E, VW-VBS10, VW-VBS10E, VW-VBS20, VW-VBS20E yhteensopiva akku 1200 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
NV-A1 NV-A1EN NV-ALEN NV-CSLEN NV-R00PN NV-R100EN NV-R11A NV-R200 NV-R500EN NV-R500EW NV-R50E NV-R550EN NV-R65E NV-RXTEN NV-S58 NV-S65E NV-S850EN NV-S950PN NV-VX33EG NV-X100 VW-VBS10E VW-VBS20ETämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:VBS10E HHR-V211 HHR-V212 NV-A3 NVA3 P-V211 P-V212 VSB-0190 VSB-0200 VW-VBH10E VW-VBS10 VW-VBS10E VW-VBS20 VW-VBS20E
In stock
- SKU
- CS-VBS10E
18,95 €
Kuvaus / Panasonic VBS10E, HHR-V211, HHR-V212, NV-A3, NVA3, P-V211, P-V212, VSB-0190, VSB-0200, VW-VBH10E, VW-VBS10, VW-VBS10E, VW-VBS20, VW-VBS20E yhteensopiva akku 1200 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-VBS10E |
|---|---|
| EAN | 4894128004141 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 73.60 x 46.06 x 19.29mm |
| Korvaa | VBS10E / HHR-V211 / HHR-V212 / NV-A3 / NVA3 / P-V211 / P-V212 / VSB-0190 / VSB-0200 / VW-VBH10E / VW-VBS10 / VW-VBS10E / VW-VBS20 / VW-VBS20E / HHR-V40S |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 5.76Wh |
| Jännite | 4,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review