Panasonic Toughbook CF54 akku 4200mAh
calcActive())">
Panasonic Toughbook CF54 akku 4200mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kannettavien tietokoneiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-PNF540NB
179,95 €
139,95 €
Kuvaus / Panasonic Toughbook CF54 akku 4200mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
More Information
| SKU | CS-PNF540NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128188568 |
| Korvaa | CF-VZSU0GJS / CF-VZSU0GW / CF-VZSU0KJS / CF-VZSU0KR / CF-VZSU0KW / CF-VZSU0LW / CF-VZSU0PJS / CF-VZSU0PK / CF-VZSU0PR / CF-VZSU0PW / CF-VZSUOGW / CF-VZSUOLW / CF-VZSUOPW |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 46.62Wh |
| Mitat | 140.80 x 71.80 x 19.50mm |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review