Panasonic Toughbook CF18, Toughbook CF-18, Toughbook CF-18D akku 7400mAh
calcActive())">
Panasonic Toughbook CF18, Toughbook CF-18, Toughbook CF-18D akku 7400mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kannettavien tietokoneiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-CRU30NB
67,95 €
60,95 €
Kuvaus / Panasonic Toughbook CF18, Toughbook CF-18, Toughbook CF-18D akku 7400mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
More Information
| SKU | CS-CRU30NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128117735 |
| Korvaa | CF-VZSU30 / CF-VZSU30A / CF-VZSU30U / CF-VZSU30B |
| Kapasiteetti (mAh) | 7400mAh / 54.76Wh |
| Mitat | 143.11 x 58.93 x 21.40mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review