Panasonic puhelimen KX-TU446 / KX-TU456 yhteensopiva akku 900mAh
calcActive())">
Panasonic puhelimen KX-TU446 / KX-TU456 yhteensopiva akku 900mAh
Panasonic puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitKX-TU446 KX-TU456 KX-TU446/4 KX-TU466EXBE KX-TU466EXWE KX-TU456EXCE KX-TU400 EXGKorvattavat Panasonic puhelimen alkuperäisakut514047AR
In stock
- SKU
- CS-PTU446SL
16,95 €
Kuvaus / Panasonic puhelimen KX-TU446 / KX-TU456 yhteensopiva akku 900mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Panasonic puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
More Information
| SKU | CS-PTU446SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.7V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128190820 |
| Korvaa | 514047AR |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 50.70 x 40.00 x 5.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review