Panasonic puhelimen KX-TU400 / KX-TU400 EXRM yhteensopiva akku 900mAh
calcActive())">
Panasonic puhelimen KX-TU400 / KX-TU400 EXRM yhteensopiva akku 900mAh
Panasonic puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitKX-TU400 KX-TU400 EXRM KX-TU450Korvattavat Panasonic puhelimen alkuperäisakut433450ART
In stock
- SKU
- CS-PTU400SL
15,95 €
Kuvaus / Panasonic puhelimen KX-TU400 / KX-TU400 EXRM yhteensopiva akku 900mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Panasonic puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
More Information
| SKU | CS-PTU400SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.7V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128188476 |
| Korvaa | 433450ART |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 53.15 x 34.00 x 4.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review