Panasonic pölynimurin tai robotti-imurin MC-6RB75 / MC-8R76C yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Panasonic pölynimurin tai robotti-imurin MC-6RB75 / MC-8R76C yhteensopiva akku 2600mAh
Panasonic pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMC-6RB75 MC-8R76C MC-RS877 RS767 WRC76 WRD63Korvattavat Panasonic pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakutV97VLP000
In stock
- SKU
- CS-PMR877VX
41,95 €
Kuvaus / Panasonic pölynimurin tai robotti-imurin MC-6RB75 / MC-8R76C yhteensopiva akku 2600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Panasonic pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta aku…
More Information
| SKU | CS-PMR877VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128177722 |
| Korvaa | V97VLP000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 37.44Wh |
| Mitat | 69.00 x 37.20 x 37.20mm |
Stocks
Write Your Own Review